po-pá
6:30–15:00
736 238 528
411 198 949
Výroba
reklamního
firemního
textilu

O nás

Působíme na trhu firemního a reklamního textilu více jak 25 let. Našim cílem je stát se Vašim stabilním obchodním partnerem v oblasti výroby reklamního a firemního textilu. Přetvoříme Vaše představy do konkrétních tvarů a barev a pokud by jste nenašli to, co hledáte, můžeme vytvořit Vaš vlastní návrh. Možnosti bez hranic jsou i v případě výběru materiálu. Vytvoříme textil, který umožní vidět Vaše charakteristické rysy a odliší Vás od ostatních.

S vlástní šicí dílnou jsme schopni nabízet jak standartní střihy z naší kolekce, tak neomezené množství střihů dle přání klientů. Celý výrobní proces, od grafického návrhu, až po ušití hotových výrobků s výšivkou či potiskem, zajišťujeme u nás, a jde tak o ryze českou produkci. V našem sortimentu ale naleznete i levné výrobky, dovezené z Asie a Evropy.

Klademe vždy důraz na kvalitu a funkčnost nabízených výrobků. Snažíme se o to, aby naše zboží a služby odpovídali co nejvíce Vašim požadavkům. Zpětná vazba od klientů je pro Nás důležitým aspektem, který náš žene k lepším výkonům a hlavně výrobkům, které uspokojí naše zákazníky. Jde nám o maximální spokojenost klienta, a díky tomu má naše práce smysl.