po-pá
6:30–15:00
736 238 528
411 198 949
Výroba
reklamního
firemního
textilu

Potisk a výšivka

Potisk
Co potřebujeme vědět pro nacenění potisku:

1) počet kusů, druh zboží, barvu

2) grafické podklady v křivkách ve formátu .ai nebo .cdr - COREL, ADOBE ILLUSTRATOR…(v případě, že potisk nemáte graficky upravený, jsme schopní zabezpečit tuto úpravu sami - za poplatek)

3) termín dodání

Výšivka
Co potřebujeme vědět pro nacenění výšivky:

1) počet kusů, druh zboží, barvu, umístění a velikost loga

2) grafické podklady v křivkách ve formátu .ai nebo .cdr - COREL, ADOBE ILLUSTRATOR… (v případě, že výšivku nemáte graficky upravenou, jsme schopní zabezpečit tuto úpravu sami - za poplatek)

3) termín dodáníPřímý a transférový potisk na firemním oblečení

Přímý potisk je vhodný při větším množství reklamního textilu, což je cca od 50 kusů firemního oblečení. Výsledný potisk na reklamním textilu je vysoce kvalitní a trvanlivý.
Tranférový potisk doporučujeme při malém množství ( do 20 kusů), kdy logo může být jednobarevným či jednoduchým plnobarevným potiskem, který se přímo nažehluje na textil.
Potisk aplikujeme na veškerý reklamní textil z naší nabídky. Potisk není vhodný u fleece a froté firemních textilních materiálů kde doporučujeme výšivku, případně LASER. Standartně tiskneme především na reklamní trička, mikiny a polokošile. Potisk lze bez problémů aplikovat i na firemní bundy, košile tašky či deštníky.
Přesný barevný odstnín dle PANTONE vzorníku je pro nás samozřejmostí.

Výšivka na reklamním oblečení

Pokud požadujete vysokou kvalitu, může být pro Vás strojové vyšívání správnou volbou.
Výšivky nejčastěji aplikujeme tam, kde potisk firemního oblečení není možný. Jde především o oblečení z materiáílu fleece, softshell a froté. Dále výšivku doporučujeme na reklamní košile a další dražší produkty, kde je potřeba zaručit trvanlivost a kvalitu reklamního textilu.

Laserové gravírování do fleecu

Laserování - gravírování Vám dává možnost přesně reprodukovat každou grafiku. Gravírovací laser je zařízení, umožňující velmi přesnou a bleskovou úpravu materiálů jak v oblasti rytí, tak i řezání.Tuto technologii je možno aplikovat na jakékoliv zboží, které je ve standardní nabídce, nebo na zakázku  (fleecové šály, deky a mikiny šité na míru). 

84.jpg